Yılbaşı Heyecanındaki Deligiller

Kardan kız!

Kardan kız!

 

Küçük Deligille ellerimiz kavuştuğundan beri, hayallerimizden biri de  Deniz’le yılbaşıydı elbette. Hele geçen sene, ağacımızı kurup tüm evi yılbaşı havasına getirecek süsleri itinayla yerleştirirken, hep Yavru Deligilimizi düşündük. Evimize muhteşem bir yılbaşı süsü yapacak, Deniz’e yeniyıl kıyafetleri giydirecektik.

Arkayı üçleyince tahminlerden de yoğun geçecek bir döneme girdiğimizin farkına vardık. Yılbaşı ağacını alelacele ve son dakikada süsleyebildik ama Deniz’e de nice önce aldığımız kardan adam, pardon, kardan kız kıyafetini giydirebildik.

Deligillerin yuvası, yeni yıla, Yavru Deligil kokusuyla girecek! Fenerbahçe Parkı’nda, Deniz’imizin adını koyduğumuz, hayal dolu heybemize bir rüya daha eklediğimiz gece kadar masalsı ve heyecan verici olacak hiç şüphesiz.

Deligiller, 2014’den, en az bugün olduğumuz kadar sağlık ve mutluluk dolu olmayı diliyor kendilerine ve kalbi tertemiz olan herkese…

İyi seneler!

 

Yazar hakkında

Buyuk Deligil

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Deligiller © 2014 Kaynak gösterilmeden paylaşılamaz.

 
Bumerang - Yazarkafe